500,00₺ ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo.
 • Orjinal Ürün
 • 15 Gün İade Garantisi
 • 3D ile Güvenli Ödeme
Stok: Stok Bilgisi İçin İletişime Geçiniz
Stok Bilgisi İçin İletişime Geçiniz
Paylaş:

AYGAZ 570 SERİSİ YENİ NESİL BARBEKÜLER

 • 570 serisi ızgaralarımız tüm bahçeleri her zaman aileniz ve arkadaşlarınızla keyfini çıkartacağınız bir barbekü partisine dönüştürür.
 • 57 cm pişirme alanı ile 6-8 kişiye ve daha fazlasına keyifli servisler yapabilirsiniz.

EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ SİSTEMİ BİR BARBEKÜDEN İKİ BARBEKÜ ORTAYA ÇIKARIR.

OUTDOORCHEF gazlı küresel mangalın ana parçası EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ'idir ve OUTDOORCHEF mühendislerinin yenilik sanatını yansıtır.

EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ size ısı dağılımını saniyeler içerisinde doğrudan ve dolaylı olarak değiştirmeyi sağlar. Aynı zamanda akıllı koruma levhası zararlı yağ alevi yangınlarını ve istenmeyen koku oluşumunu önler.

Doğrudan mangaldan --> dolaylı mangala, pişirmeden --> kızartmaya geçiş yapmak için tek bir el müdahalesi ile EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ'ni çevirmeniz yeterli olur.

EASY FLIP detay

DOLAYLI ISI İLE

Daha büyük kızartma ürünleri ya da bütün tavuk: EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ sayesinde etlerinizi barbekü yaparken artık çevrilmek zorunda değilsiniz. Gaz brülörünün ısısı barbekü küresinin iç kısımlarında yukarı doğru çıkar ve tüm kürede eşit olarak dağılır. Pişireceğiniz malzemeyi önceden ısıtılmış barbekü ızgarasına koyup kapağı kapatın. Her bir et parçası arasında daima biraz mesafe bırakın. Kapağın kapatılmasıyla pişmesi için koyduğunuz malzeme her kısımdan eşit olarak kahveleştirilir ve suyu içinde kalır.

DOĞRUDAN ISI İLE

Biftek, pirzola ve sosis gibi daha küçük et parçaları: Pişireceğiniz malzemeyi önceden ısıtılmış barbekü ızgarası üzerinde ortalı olarak konumlandırın ve kapak açıkken kısa bir süre kızartın. Daha sonra malzemeyi dışa doğru koyun, ısıyı azaltıp kapak kapalıyken kızartma işlemini sonlandırın.

STEAKHOUSE BRÜLÖR İLE BARBEKÜ

OUTDOORCHEF LUGANO 570 G EVO barbekünüz güçlü ek barbekü yüzeyi STEAKHOUSE BRÜLÖR ile donatılmıştır. STEAKHOUSE BRÜLÖRÜN avantajları, barbekünüzün diğer avantajlarını mükemmel bir şekilde tamamlar.

STEAKHOUSE BRÜLÖR alttan gelen ısı ile doğrudan ve klasik barbekü işlemi için geliştirilmiş olup bu yüzden biftek, sosis pişirme veya ör. acı biber, kabak ya da patlıcan gibi sebze ızgaraları için uygundur (soğuk meze hazırlığı içindir).

STEAKHOUSE BRÜLÖR ile mümkün olan yüksek sıcaklıklar sayesinde istediğiniz zaman harika kavrulmuş aromalar ve mükemmel bir barbekü lezzeti oluşturabilirsiniz.


YAN PİŞİRME YERİNDE PİŞİRME

LUGANO 570 G EVO’daki yan pişirme yeri barbekünüzün işlevini (dolaylı barbekü) veya STEAKHOUSE BRÜLÖR işlevini (doğrudan barbekü) başka bir pişirme işlevi (pişirme) ile tamamlar. Bu nedenle imkanlar için sınır yoktur, LUGANO 570 G EVO eksiksiz bir mutfağın yerini alır.

Yan pişirme yeri ör. zeytin yağında sarımsaklı karides gibi farklı mezelerin, kızarmış sebze gibi garnitürlerin veya barbekü sırasında sosların hazırlanması için kusursuz uygunluktadır.

GAZ EMNİYET SİSTEMİ (GSS)

Alev Koruması: Bu sistemde ateşleme ve kıvılcımdan oluşan kapalı bir sistem söz konusudur. Gaz vanası açıldıktan ve ateşlemeye basıldıktan sonra bu sistem yanar. ALEV KORUMASI kıvılcımı güçlü rüzgar gibi hava koşullarına karşı korur ve brülörlerin sönmesi durumunda tekrar kendiliğinden yanmasını sağlar. Ateşlenen brülörler farklı hava koşulları (ör. rüzgar) altında güvenilir bir şekilde çalışır.

Avantajları:
Ateşlenen brülörler hava koşullarına karşı en iyi şekilde korunur.
Rüzgarlı havada bile 80 dereceden çok düşük sıcaklıklarda barbekü yapmanızı sağlar.
Dışarı çıkan, yanmayan gazları önlenir.

* ÖNEMLI: Brülörlerin aşırı hava koşullarında sönmeyeceğine dair yüzde yüz bir kesinlik söz konusu değildir. Gaz kullanılırken barbekünün kesinlikle gözetimsiz bir şekilde kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Tüm testler laboratuvar koşulları uyarınca gerçekleştirilmiştir.

Emniyet Işığı: Kumanda düğmesi KAPALI konumdan saat yönü tersinde PİLOT yönüne çevrilir ve böylece LPG tüp regülatörü açılırsa AROSA 570 G ürününüzün EMNİYET IŞIĞI etkinleşir. İlgili döner regülatörlerde LED bulunmaktadır. EMNİYET IŞIĞININ enerji beslemesi birlikte verilen AAA bataryaları üzerinden sağlanır.

Avantajı: Emniyet ışığı size valfin hala açık olduğunu ve gaz aktığını hatırlatır.*

* ÖNEMLİ: Barbekü sonrasında LPG tüpündeki LPG tüp regülatörünü ve gaz vanasını kapatmayı unutmayın.

GGS detayGURME BRÜLÖR TEKNOLOJİSİ (GBT)

Tüm AROSA modelleri size 80 – 360 derecelik tam ve boşluksuz bir sıcaklık aralığından faydalanmanıza izin veren en yeni brülör jenerasyonuna sahiptir. Tüm sıcaklık aralıklarında barbekü, pişirme veya kızartma yapabileceğinizden barbekünüz ile alakalı komple yeni imkanlar sunar.

GBT detay

İPUÇLARI VE PÜF NOKTALARI:

Hafif pişirme (80 – 130 derece): Barbekünüzü 80 derecelik bir sıcaklığa ayarlayın, et veya balığı 80 derecede hafif pişirmek veya yiyecekleri sıcak tutmak için mükemmel koşullar yaratın (standart konumlu huni). 110 – 130 derecelik sıcaklık aralığında barbekü klasikleri düşük sıcaklık aralığında kusursuz bir şekilde hazırlanır (standart konumlu huni).

Barbekü, pişirme, kızartma (130 – 220 derece): 130 – 220 derece arasındaki sıcaklık aralığında et, balık vb. en iyi şekilde eşit olarak pişirilebilir (standart konumlu huni). Özellikle büyük et parçaları için uygundur. Bu sıcaklık aralığı pişirme veya kızartma için de çok uygundur.

Yüksek sıcaklık (220 – 360 derece): 360 dereceye kadar çıkan maksimum ısı ile muhteşem kabarık biftekler ve hafif kızarmış ürünler elde edilebilir. Maksimum ısı ayrıca çıtır pizza veya tart gibi yiyeceklerin hazırlanması için kusursuz uygunluktadır (standart konumlu huni).

 • Barbekü Çapı: 57 cm
 • Ağırlık: 126 kg
 • Boyutlar (cm): Y 71 x G 163 (açık) 121 (kapalı) x D 112
 • Brülör gücü: 18.3 kW

BARBEKÜ KULLANIMI SONRASINDA:


Her brülörün kumanda düğmesini KAPALI KONUMA ayarlayın.
Barbeküyü soğutup temizleyin.
Barbeküyü uygun koruyucu kılıf ile örtün.

TEMİZLİK: Çoğu yağ ya buharlaştığından ya da toplama kabına iletildiğinden barbekü işlemleri arasında ufak bir temizlik işlemi yeterlidir. Daha güçlü kirlerde barbeküyü yaklaşık 10 dakika tam güç ile ısıtın. Huni ve ızgarayı temizlemek için pirinç telli bir barbekü fırçası kullanın (çelik tel uygun değildir).

DİKKAT: Brülör sistemi etrafındaki barbekünün iç kısmını temizlerken brülör parçalarına hasar vermemeye dikkat edin.

DİKKAT: Barbekünün dış kısmını ve depo alanını sadece piyasada bulunan, zararsız temizlik maddeleri ile temizleyin (ör. piyasada bulunan durulama maddesi). Özel barbekü temizleyicileri kullanılırken ürünün ilk önce görünmeyen bir kısmında test edilmesini tavsiye ederiz.

  Henüz Yorum Yapılmadı
Yorum Yapabilmek İçin Giriş Yapın.